Vtipná trička na Halloween, která musíte mít!

Vybrali jsme pro Vás TOP 5 triček s potiskem na téma Halloween, která zaručeně vyšperkují Váš kostým. Nebo jej úplně nahradí a žádný jiný kostým nebudete ani potřebovat! ?

Blíží se nám předvečer Všech svatých. Pořiďte si vše na Halloween! Připravili jsme si pro Vás výběr našich naprostých top halloweenských produktů, ve kterých můžete vyrazit s dětmi na dýňování, na originální tematické rodinné focení a nebo na super strašidelnou halloweenskou párty! 

Je čím dál více trendy vyladit se na speciální příležitosti, jakou je i Halloween. Dýně mizí z regálů rychlostí blesku, kupujeme vše na Halloween a zdobíme si zádveří i domov . Halloweenské motivy triček, které Vám dnes ukážeme, budou třešničkou na dortu Vašich příprav. Bude to stylovka! 

V nabídce máme několik originálních halloweenských motivů, které Vám teď představíme. Chybět nesmí duch, netopýr, pavučina ani hororová tvář inspirovaná vydlabanou dýní. Halloweenská trička v různých barevných variantách u nás zakoupíte jak dámská, a to až do velikost 2XL, pánská do velikosti 3XL, i dětská od 4 do 12 let.

TOP 5 nejprodávanějších triček s motivem Halloweenu

Originální motivy v černém nebo bílém provedení sluší každé barevné variantě našeho trička. Podívejte se sami, jak Vám to může na parádní dušičkové párty slušet! Tady je naše TOP pětka!

dámské tričko Halloween povidlo.cz Mouse pavučina  pánské tričko na Halloween horormyš povidlo.cz  pánské tričko na Halloween duch povidlo.cz

dámské tričko na Halloween horormyš povidlo.cz dámské tričko na Halloween mouse netopyř povidlo.cz

Nejlepší důvody, proč nosit oblečení s potiskem na Halloween

Je to vlastně úplně jednoduché - nahradí Vám předražený kostým, který by stejně skončil někde na půdě a nebylo by pro něj dalšího využití. Halloweenské tričko můžete koneckonců obléct kdykoli i na jakoukoli jinou příležitost.Ideálně 30. dubna na Čarodky! Nebo klidně do kina, kam se vydáte na hororový film ?. Nebo kamkoli jinam, tričkem se můžete pochlubit klidně i v práci.Zvlášť v pondělí ráno můžete dát všem beze slova najevo, že jste jako zombie s jednou nohou ještě v posteli ?‍♂️?.

V nabídce máme halloweenská trička pro děti! Je to pro ně skvělý dárek v předvečer všech strašidel a budou se mít čím chlubit před kamarády i dlouho poté. A navíc - jen se na ty motivy podívejte. Který prcek by je nechtěl? ?

trička pro děti na Halloween povidlo.cz

Originalita i pohodlí v jednom! 

Většina halloweenských kostýmů je navíc nepohodlná a vyrobená jen na efekt. Po večírku je každý rád sundá a už nikdy znovu neobleče. Narozdíl od našich triček! Jsou velmi příjemná, ze 100% bavlny se silikonovou svrchní úpravou, která dodá tričku exkluzivní vzhled. Nikde Vás nebude nic škrábat ani škrtit, rukávy zpevňuje všitý proužek a průkrčník je tvořen úzkým lemem z žebrového úpletu s 5% elastanu.

trička na Halloween povidlo.cz trička na Halloween trička na Halloween

Vyrážíme na halloweenskou párty!

Stačí přidat masku a nebo si pohrát s make-upem. Namalujte si černou tužkou pořádné kruhy pod očima. Ti zručnější se mohou pustit do parádního stínování tváře, která se jednoduše změní v lebku.Červenou rtěnkou pro tentokrát Váš úsměv trochu víc protáhněte, klidně až za uši. Modrými a zelenými stíny si namalujte pár modřin. Vlasy rozcuchat, nagelovat do mokrého vzhledu, na sebe roztrhané džíny a k nim tričko z Povidla. 

Nic víc nepotřebujete a na Halloween párty si Vás určitě zapamatují ?.

Prohlédněte si naši kolekci oblečení na Halloween!

Mějte krásnou hrůzy plnou strašidelnou noc ??.

Vaše Dáša z Povidla