Mikiny s potiskem - Velikost - S

Mikiny s vtipným potiskem jsou vyrobeny z příjemného materiálu. Hodí se pro každou příležitost, ale i na běžné nošení. Vybírejte z mnoha barevných kombinací a motivů. Udělejte si radost právě mikinou od nás.

Originální mikina je taková, která se neztratí na dně Vaší skříně. Taková, která zahřeje v chladných dnech, ale taky na srdci, a to pokaždé, jakmile si ji oblečete! Najdete u nás pánské i dámské mikiny s potiskem, ve kterých zaručeně šedou myškou nebudete. Nejen, že září moderními barvami, ale zdobí je vážně peckovní motivy! 

Vtipné potisky našich mikin využijete naprosto kdykoli. Vyražte v nich na procházku, do školy, na výlet. Vyběhněte s psíkem na pravidelnou kontrolu okolních chodníků a patníků. Zachumlejte se do nich celá rodina k večernímu sledování filmu. Užijte si super romantické rande a oblečte párové mikiny, které ještě víc posílí Vaši společnou lásku. 

Vtipné motivy našich mikin pro Vás vlastnoručně navrhujeme a vymýšlíme další a další kolekce, abyste u nás pokaždé našli něco nového!  ?