KVALITNÍ RODINNÉ SETY TRIČEK S POTISKEM - Velikost - 10 let

Rodinné sety triček a dětských body s originálními potisky jsou ideálním dárkem pro celou rodinu! Perfektní pro rodinné focení nebo na rodinnou sešlost, ale díky kvalitním materiálům i pro každodenní nošení.

Rodinné oblečení má za úkol především podpořit kouzlo domova a teplo rodinného krbu. Stačí se do setu rodinných triček obléct a hned pocítíte ještě větší sounáležitost a soudržnost. Je to v podstatě stejné, jako u sportovních týmů, kteří oblékají jeden společný dres. Jsou díky tomu rozeznatelní od všech ostatních a navíc, vzájemně se propojí v jeden parádní tým! Mají tak ještě větší motivaci táhnout za jeden provaz. 
Přesně o tom jsou i naše trička pro celou rodinu, která využijete nejen v kruhu domova. 

Vyražte v nich na rodinný výlet jako sladěná parta turistů. Jděte v rodinném setu do lesa a hned se poznáte za každou větvičkou. Oblečte sety na rodinné sešlosti a oslavy, kterým tak dodáte ještě větší originalitu! Vyražte v nich na rodinné focení, které bude o to zábavnější! Slaďte se na návštěvu kina a sledování celovečerního filmu nebo si v setech užijte ještě pohádkovější Vánoce. 

Oblékneme Vás všechny, od malých po velké, od miminek po dědečky a babičky. 
Protože Vaše rodina je pro nás na prvním místě ?