TRIČKA S POTISKEM PRO TĚHOTNÉ - Druh setu - Pánské + těhotenské

Užijte si těhotenství naplno! Kvalitní těhotenská trička z prémiové bavlny si u nás vyberete z řady originálních motivů, které rozzáří každý den nastávající maminky. Roztomilé těhotenské motivy i vtipná trička pro těhotné jsou skvělým dárkem pro každou kamarádku v očekávání!

Těhotenská móda nemusí být vůbec nudnou záležitostí, kdy se tolik měsíců nemůžete dočkat, až oblečete Vaše oblíbené kousky. Naopak! Zpříjemněte si čekání na Vaše miminko v tričkách pro těhotné ve veselých barvách a s něžnými motivy, které vypovídají o tom, jak moc se na svoje miminko těšíte.

Naše těhotenská trička jsme vytvářeli s láskou k Vám i Vašemu děťátku. A protože dobře víme, že v tomto období potřebuje žena oporu a podporu více než kdy jindy, přidali jsme k módě pro těhotné i celé sety pro nastávající maminku a budoucího tatínka. Těhotenská trička jsou z příjemného materiálu, ve kterém bude maminka i její bříško doslova jako v bavlnce. Velmi oblíbený motiv je například těhotenské tričko KUK, ze kterého vykukuje motiv nedočkavého miminka.

Ať už jste maminkou v očekávání Vy sama nebo u nás hledáte inspiraci na dárky pro těhotné, věříme, že se Vám naše nabídka bude líbit ☺